Reference 

Paní Osvaldová má zlaté ruce a laskavé srdce. Masáž nebo konzultace s ní je občerstvením pro tělo i duši. Jsem nesmírně vděčná za možnost léčby jinou cestou než klasickou medicínou, která nehledá souvislosti mezi potížemi člověka. Díky paní Osvaldové jsem ledacos "pochopila" a ve svém životě změnila a tím přispěla k lepšímu zdraví. Mnohokrát děkuji. 

Marie Řehořková

Na doporučení známé jsem začala chodit na masáže k paní magistře již před několika lety a nemohu si její služby vynachválit. Vždy mi byla poskytnuta skvělá péče na míru mým zdravotním potížím, masáž byla vždy doplněna rehabilitačními úkony na postižených částech těla a mimo to jsem dostala doporučení na vhodné cviky na doma. Velmi oceňuji komplexní přístup k problémům, ale také vstřícné jednání s klientelou.
Děkuji Vám za Vaši péči a přeji Vám, aby se Vám i nadále dařilo jako doposud.

Kamila Fitzová

Moje pravidelné návštěvy u paní Evy mě vždy neuvěřitelně nabíjí. Je to opravdu úžasně pozitivní a krásné stvoření. K ní přicházím unavená, vystresovaná, bez energie a po jejich masážích odcházím jako znovuzrozená, opět plná sil, připravená znovu se vrhnout do každodenního kolotoče života. Všímá si toho i moje okolí. Moji nejbližší vždy bezpečně poznají, že jsem u paní Evy byla. Doporučila jsem ji i dalším lidem z rodiny a i ti jsou nadmíru spokojení s jejím přístupem a schopností pomoci, stejně jako já.

Katka

Paní Evu Osvaldovou mi doporučila známá. Hned při první telefonické objednávce jsem měla příjemný pocit z jejího hlasu. Při osobním setkání jsem zjistila, že je to velmi milá, laskavá a empatická mladá paní. Ale hlavně, její profesionalita je úžasná, má zlaté ručičky, dovede poradit, povzbudit a vysvětlit. Po delší přestávce se těším na další skvělou masáž. Děkuji.

Božena Bartošová

Z pověření více členů rodiny, kteří pravidelně a dlouhodobě využívají služeb paní Osvaldové, chci poděkovat za vždy profesionální a laskavý přístup. Oceňujeme celostní péči o naši (nejen) tělesnou schránku a také snahu vyhovět a najít termín v zaplněném kalendáři v akutních případech. Děkujeme.

Mirka Jedličková

K paní Evě jsem začala chodit, když jsem svůj problém nechtěla řešit pojídáním prášků, moc mi pomohla a šlo to i bez nich. Na každou další návštěvu se velmi těším. Už se nemůžu dočkat až se uvolní opatření a já budu opět k paní Evě chodit.

Kamila

K paní Evě chodím již několik let. Původně jsem přišla kvůli bolestem v zádech, ale paní Eva mi průběžně pomáhá i s jinými tělesnými potížemi. Vždy přistupuje k jedinci holisticky, sama navrhuje další možné postupy léčby, je velmi vstřícná, milá, ochotná, usměvavá a hlavně je to nejlepší fyzioterapeutka a "léčitelka", s jakou jsem se kdy v životě setkala a vždy mi moc pomůže. Doporučila jsem ji řadě dalších lidí a všichni jsou s ní nesmírně spokojeni. Vřele doporučuji.

Daria Hudspeth

Na přístupu paní Evy hodnotím nejvíc její profesionalitu, schopnost empatie, dobrou znalost anatomie, díky níž je schopna diagnostikovat příčinu potíží..(shoduje se s diagnózami lékařů, ortopedů.) a tyto potíže pak úspěšně odstraňuje...využívá též znalosti čínské medicíny - akupresura, dále baňkování.. Též používá "tejpování" s tím, že přesně ví, jak a kde pásku umístit, aby byla účinná...Tyto odborné znalosti jsou doprovázeny přirozeným nadáním a schopností poskytnout úžasnou masáž a prohřát problémové partie "vlastním" teplem, energií, kterou si umí "sama vyrobit..." Naprosto skvělá je její masáž hlavy a obličeje, neopakovatelný zážitek.

Eva Horníková

Jsem dlouholetým zákazníkem a po každé terapii a masáži se pokaždé cítím, jako znovuzrozený. Perfektně a profesionálně provedená práce je samozřejmostí a já se pokaždé těším na další proceduru. Děkuji. 

Ladislav Kotlár

Evičku Osvaldovou jsem poznala před třemi roky, když jsem k ní šla poprvé na masáž kvůli dlouho přetrvávající bolesti beder. Překvapilo mě, že hned si dávala mé bolesti do souvislostí i s jinými neduhy, zvyky či stravováním. Začaly jsme používat Moxu, baňky, jehličky a mé bolesti začaly ustupovat. Dokonce mi aktivně nabídla, a mého manžela naučila, kde a jak mě moxovat doma, aby výsledky byly lepší. Poradila mi spoustu přírodních léků, olejíčků, bez kterých si už nedokážu naši domácnost ani představit. K Evičce chodím pravidelně, je neskutečně šikovná milá, vstřícná, pozitivní, má obrovsky rozsáhlé znalosti a zkušenosti, co se týká těla (svalů, orgánů), mysli, stravy, bylin, Čínské medicíny a jiné. Pravidelně k Evičce chodím a když mám jakýkoliv problém (např. blokace žeber, blokace krku, potřebuji radu, nemoc), tak Evička mi neváhá poradit a co nejdříve mi pomoci a ulevit. Evička je anděl, který rád pomáhá lidem, dává do léčení všechny své znalosti a já jsem ohromně ráda, že mám to štěstí, že ji ve svém životě mám. Děkuji Evi!

Ivana

Rádi bychom touto cestou poděkovali paní magistře Osvaldové za vynikající a velmi odborný přístup. Je jedna z mála fyzioterapeutů, která řeší tělo i duši a snaží se velmi citlivě uvést vše do souladu. Po každé návštěvě se s manželem cítíme skvěle. Měla jsem veliké problémy a paní Evička mi hrozně moc pomohla a za to jí velice děkuji...
Je velmi milá, ochotná, příjemná a vždy nás přivítá s úsměvem a ve všem pomůže a poradí...
Moc se těšíme na další setkání a můžeme všem jen a jen doporučit...

Markéta a Martin Křížovi

Paní Mgr. Osvaldová má nejen hluboké vědomosti a bohaté zkušenosti, ale i nebývalý cit pro odlišnosti jednotlivců.  Já jsem žila v Norsku a potýkala se posledních 15 let s bolestmi zad. Prošla jsem rukama mnoha lékařů, fyzioterapeutů, chiropraktiků a různými druhy rehabilitací, s tím výsledkem, že se můj stav zhoršoval a vedl k 50% invaliditě. Po odchodu do důchodu a přestěhování zpět do Česka jsem začala navštěvovat Mgr. Osvaldovou a díky jejímu citlivému přístupu a individuálně volené terapie se můj stav výrazně zlepšoval a asi po 2 letech bolesti zad zcela odezněly. A to se nezmiňuji o jiných potížích, se kterými mi pomohla radou i terapii. Jsem ji moc vděčná a pravidelně k ní docházím. Vřele doporučuji. 

Vera Sandbergová

Paní Evu Osvaldovou znám již několik let a za tu dobu urazila velký kus cesty. Pamatuji se, že začínala s masážemi a kombinovala je s přikládáním baněk. V té době jsem měla řadu problémů, které jsem nevěděla, jak řešit a díky těmto masážím a prokonzultováním problémů s paní Evou se začal problém řešit, až se vyřešil. Dnes se paní Eva věnuje nejen masážím, ale i tomu, jak řešit problémy se kterými se každý setkáváme celý život a hlavně odpovědi na otázky, proč se to děje, jak řešit situace, vztahy atd., formou duchovního vzdělávání ve svém Institutu EWA, s příhodným názvem "zkušenosti s alternativami". Na závěr chci popřát paní Evičce a celému týmu lektorů, ať se Vám daří v této bohulibé práci a osvětě a  mé slova chvály: "Děláte to skvěle, jen tak dál".

Ing. Eva Kotršová

Na paní Osvaldovou jsem dostala doporučení, když jsem hledala účinné masáže. Už z telefonické konzultace jsem měla dobrý pocit a těšila jsem se, až ji poznám osobně. Byla a jsem velice spokojená jak s masážemi a konzultacemi, tak s paní Osvaldovou. Doporučila jsem ji dál své rodině i přátelům a všichni jsou spokojeni.

M. Petrová

K pani magistre uz chodim na masaze dlouhodobe, je velmi pecliva, dusledna a pokazde, kdyz mam jakykoli problem, tak pomuze, poradi. Mohla bych jeji sluzby velmi doporucit. Sidli v centru Brna a je to dobre dostupne..

Ing. Denisa Svatonova

K paní magistře chodím na masáže již delší dobu a na základě mých osobních zkušeností mohu toto pracoviště vřele doporučit. Klient se zde setká s naprosto profesionálním a velmi vstřícným jednáním, jež vysoce převyšují úroveň jiných pracovišť poskytujících obdobné služby. Vůči každému klientovi je zde uplatňován zcela individuální přístup, jehož základem je vysoká odborná fundovanost a praxe v daném oboru. Paní magistře se podařilo vybudovat špičkové pracoviště, v němž se klient setká s velmi příjemným prostředím, empatickým a přátelským přístupem a rozsáhlými odbornými znalostmi.

Římovská Marie


Paní Eva Osvaldová mi byla doporučena mojí sestrou, která už k ní nějaký čas chodila. Z paní Osvaldové vyzařuje pozitivní energie a je vždy velice dobře naladěna. Pokaždé se k ní velice těším, že svými zázračnými ručičkami mi velice pomůže. Od té doby, co k ní chodím pravidelně, mám minimální bolesti zad. Neskutečně se k ní těším, až skončí vládní nařízení a opět budu chodit pravidelně. Moc děkuji za dosavadní pomoc.

Jana Židlochová


Se službami paní Osvaldové jsem moc spokojená.

Marta Procházková